top of page

Hakkımızda

Grand Terrace

2022 başında kurulan Grand Terrace Düğün Toplantı Salonu olarak organizasyonlarını Kocaeli’de gerçekleştirmeyi planlayan çiftleri bekliyoruz. Mekanımız 2 katlı Kartepe düğün salonları arasında yer alıyor. Bununla beraber düğün 500 kişi oturma kapasiteli salonumuzu kiralamanız durumunda aynı zamanda 100 kişi kapasiteli tavanı komple açılabilir olan teras katımızdan da faydalanabileceksiniz.

DSC_0015.JPG

Ana Salon

En büyük davet alanımız olan kapalı salonumuz 900 metrekarelik genişliğiyle dikkat çekiyor. Bu salonda 500 kişi oturma kapasitemiz bulunuyor. Bütün klima ve havalandırma sistemlerimiz tavanda gömme olarak bulunuyor. Oldukça yüksek tavanı sayesinde son derece ferah bir ortam sunabiliyoruz. Sahnemizde herhangi bir direk ve sütun bulunmaması sebebiyle eğlenceleriniz için geniş ve rahat bir ortam sunabiliyoruz. Salonumuzun kare mimarisi sebebiyle her hangi masaya oturursanız oturun arka planda kalmıyorsunuz.

Teras

Ana salonumuzda organizasyonlarınızı gerçekleştirirken, Kartepe ve İzmit manzaralı, komple açılabilir tavanlı, içerisinde kafeteryası bulunan, aynı zamanda açık ve kapalı mekân olarak misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz teras katımız da hizmetinize sunuluyor.

DSC_0053.JPG
IMG_7623_edited.jpg

Lokasyon

Salonumuz son derece merkezi bir konumda yer almasının yanı sıra, trafik olarak çok sakin bir caddede yer alması sebebiyle siz ve misafirlerinizin çok rahat bir şekilde ulaşımını sağlıyor.

Organizasyon

Özenle seçilmiş menüler, servis hizmeti, müzisyen, fotoğraf ve kamera çekimi, çeşitli konseptler, sahne ve masa süslemeleri eşliğinde tüm organizasyonlarınız için hayalinizdeki ortamı oluşturuyoruz.

DSCF5251 copy.jpg
bottom of page